Scroll to top

References

Učenie s Evkou je vždy zážitok. 🙂

JUDr. Barbora G., LL.M
HR Manager & Women Empowering Consultant

Pani Eva Trégerová vždy vynikala dokonalou a variabilnou prípravou mojich individuálnych hodín výučby cudzieho jazyka. Okrem efektívneho učenia jazyka som sa na hodinách dozvedel mnoho iných zaujímavých informácií a preto som sa na ne tak tešil. Učenie s ňou mi pripadalo veľmi ľahké. Vrelo odporúčam.

Ing. Štefan Š.
podpredseda predstavenstva
a riaditeľ pre HR a správu

Som veľmi spokojná s priebehom a štýlom výučby, oceňujem milý a profesionálny prístup. Nikdy ma nebavilo učiť sa angličtinu z učebníc ( cvičenia, slovíčka atd.)Nie je treba žiadne učebnice, hodiny prebiehajú veľmi profesionálne a lektorka  ich vie prispôsobiť tempu a náročnosti učiva. Zameriavame  sa na nedostatky, či už v gramatike, slovnej zásobe a sústredíme sa na zlepšenie v danej oblasti. Vidím na sebe pokrok, cítim sa sebavedomejšia pri konverzácii. Určite každému odporúčam 🙂

Zuzana R.
asistentka Predstavenstva

Bol som roky klientom spol. ELAN 1 , pani lektorka Eva Trégerová je pre mňa zosobnením toho, ako by malo vyučovanie cudzieho jazyka prebiehať – vždy bola na hodiny pripravená, kreatívne sa prispôsobovala mojej úrovni cudzieho jazyka, neskôr keď som zvládal vyššiu úroveň dokázala primerane využívať aj moju pracovnú špecializáciu, cez ktorú budovala špecifickú slovnú zásobu. Pedagogicky vhodne dopĺňala prísnejší vyučovací prístup s menej formálnymi ľahšími formami výučby v momentoch, keď moja koncentrácia opadávala napr. po náročnejších gramatických cvičeniach. Za dlhé roky som vystriedal veľa učiteľov angličtiny, aj viacero tzv. native speakrov – nikto však jej zručnosti nedosahoval. Vrelo odporúčam.

Martin D.
Head of Legal & Compliance

Než som začala s aktívnejším učením sa angličtiny bola som voči tomu veľmi skeptická. Také tie obvyklé predsudky: budem v tom dobrá? Veď si v tom vobec neverím. Hanbím sa rozprávať, bojím sa že mi nebudú rozumieť.

Ale spolu s Evičkou sme pracovali na odblokovaní mojich “strašiakov” a mám zo seba lepší pocit. Samozrejme vždy treba priložiť ruku k dielu a snažiť sa spolupracovať.

Preto by som s úsmevom na tvári mohla len odporučiť lekcie s Elan1partners.

Kto má problém sa zdôveriť so svojimi “strašiakmi” v danom jazyku nech skúsi aspoň jednu lekciu s Evičkou. Zmení mu to pohľad a myslenie v tom správnom smere a využije to aj v osobnom živote.

Natália Ch.
manager, oddelenie Privátne bankovníctvo

Veľmi sa mi páči ako prebiehajú naše hodiny – okrem učenia sa jazyka sa vždy dozviem aj niečo zaujímavé. Eva je úžasná lektorka s profesionálnym a zároveň veľmi ľudským prístupom. Lekcie sú šité na mieru, venujeme sa oblastiam, v ktorých pociťujem nedostatky a vďaka tomuto sa posúvam ďalej.

Mgr. Lenka S.
projektový špecialista

Lektorka s perfektným prízvukom a ešte lepším prístupom. Teória kvalitne vysvetlená a pekne prepletená s využitím v praxi pri hovorení, či písaní.

Na lektorke oceňujem obdivuhodnú trpezlivosť pri opakovanom vysvetľovaní, inšpiratívnosť, schopnosť produktívne a primerane vedomostiam viesť diskusiu, schopnosť udržiavať pozornosť.

Táto jazyková agentúra presiahla všetky moje očakávania a môžem ju vrelo odporučiť!

Marián T.
klientský pracovník

Možnosť individuálnych hodín osobne alebo online – podľa vzájomnej dohody. Výučba sa prispôsobuje mojim požiadavkám – zameranie sa na konverzáciu.

Zlepšila sa mi konverzácia, slovná zásoba zameraná na pracovné veci prípadne na rôzne bežné situácie podľa dohody s lektorkou Evkou.

Jana M.
vedúca klientskeho centra

Rada by som sa podelila o môj názor na úžasnú lektorku angličtiny pani Evičku Navrátil Trégerovú, ktorá ma svojim profesionálnym prístupom a prirodzenou autoritou dokázala motivovať nielen k naštartovaniu, ale hlavne k zotrvaniu výučby jazyka.

Veľmi oceňujem rozmanitosť výberu tém a foriem, ktorými sú tematické celky vedené. Každá hodina má dopredu stanovený koncept, ktorý je vždy podávaný s ľahkosťou a zábavnou formou. Najväčším benefitom je pre mňa určite možnosť nepretržitej komunikácie v cudzom jazyku a neustála pozornosť.

Som vďačná za lásku k jazykom pani majiteľky školy pretavenú do našich vedomostí a obzorov.

Alena K.

S Evickou, to nie je len o anglictine, pridanou hodnotou su temy z kazdeho aspektu zivota. Priala by som vsetkym studentom, taku skvelu ucitelku, ktora je zaroven osobnostou.

Barbora Š.
účtovníčka

…. po dlhých rokoch rozmýšľania dnes viem, že to bolo to najlepšie rozhodnutie. Lektorka je skvelá, jej prístup je profesionálny a ochotný. Na hodine vládne priateľská atmosféra, žiaden stres, nervozita alebo hanba. Ako obrovský benefit hodnotím maximálne prispôsobenie výuky požiadavkám študenta. Nie je striktná väzba na určený druh učebnice. Dôležitá je však pravidelnosť, motivácia, čas a chuť. Odporúčam každému 😊

Ing. Rita M.
vedúca účtovného a finančného oddelenia

Som naozaj nadšená z našich hodín angličtiny s Evkou. Má vynikajúce pedagogické schopnosti a schopnosť prispôsobiť sa individuálnym potrebám študentov. Jej hodiny sú veľmi dobre štruktúrované a interaktívne, čo mi pomohlo zlepšiť moje jazykové schopnosti. Jej profesionálny prístup a vášeň pre výučbu ma naozaj posúvajú vpred. Svojím pozitívnym a podporujúcim prístupom vytvorila príjemné učebné prostredie, v ktorom som sa cítim komfortne a motivovaná. Som veľmi vďačná za jej trpezlivosť a podporu. Určite odporúčam lektorku Evku všetkým, ktorí hľadajú kvalitnú a efektívnu výučbu angličtiny.

Zuzana P.
marketing coordinator

 


So spolocnostou Elan 1 spolupracujeme uz skoro 10 rokov a sme nadmieru spokojni so vsetkymi jej sluzbami, od vyuky anglictiny a spanielciny, cez preklady roznych odbornych dokumentov az po tlmocnictvo. Preciznost, multitasking, spolahlivost a promptnost nas utvrdila v tom, ze v spolupraci chceme pokracovat a rozvijat ju nadalej.

Hodiny AJ su roznorode, su vedene aj zabavnou formou, vzdy je mozne vybrat si z viacerych tem, ktorym sa na hodinach venujeme, rozne role-play z pracovneho prostredia i samotnych zivotnych situacii.

Nasi zamestnanci su velmi spokojni a odraza sa to aj na vykonoch v praci. Dakujeme 🙂

PRO DIAGNOSTIC GROUP, a.s.
www.magnetickarezonancia.sk

Moja učiteľka angličtiny Evička mi ukázala, že netreba mať strach z angličtiny. Jej inovatívne postupy a spôsob výučby robia jej hodiny dynamickými, zaujímavými a inšpiratívnymi. Vyhovuje mi spôsob jej výučby, pretože každá hodina je iná. Evička vyberá témy z rôznych oblastí a tým rozširuje aj môj prehľad a slovnú zásobu. S trpezlivosťou počúva moju výslovnosť a krkolomné vety, ale vždy pomôže, vysvetlí a opraví 😉. Angličtina sa stala mojím hobby a zábavou, ktorú si užívam. Vďaka Evička 🥰🥰

Majka K.
Ministerstvo obrany SR

Are you interested in an independent price offer? Contact us.

Please provide your information and we
will contact you immediately.